Vasario 16 d. paminėta trijų valandų plaukimu

Elektrėnų baseine Vasario 16 d. tradiciškai vyko trijų valandų plaukimas. Tai septintasis trijų valandų plaukimas, kurį organizuoja Elektrėnų savivaldybės sporto centras.
16 plaukikų startavo 12.00 val. ir distanciją baigė 15.00 val. Šį kartą dalyvių tarpe daugiau plaukė vyrų nei moterų. Keletas dalyvių jau ne vienerius metus iš eilės atvyksta į Elektrėnus Vasario 16 d. paminėti nelengvu trijų valandų plaukimu.
Moterų tarpe pirmą vietą užėmė šešiolikmetė Rugilė Girštautaitė nuplaukusi 11,7 km, antroje vietoje jos bendraamžė Juneta Krylovaitė įveikusi 10,7 km ir trečioje vietoje liko Inga Paplauskė – 8,9 km.
Vyrų tarpe pirmą vietą iškovojo Laurynas Jasiūnas nuplaukęs 9,925 km, nedaug atsiliko antroje vietoje likęs Vytautas Juozepčikas – 9,8 km ir trečią vietą užėmė Mantas Marcinkevičius nuplaukęs 9,3 km.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir asmeniniais prizais.
Smagu, kad visų dalyvių nuotaika buvo šventiška.