Tarptautinis dziudo turnyras „KYODAI“

Šių metų gruodžio 7 d. Latvijoje vyko „KYODAI“  dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai.
U 8  amžiaus grupėje  antrąją vietą iškovojo Nojus Nenartavičius, trečioje vietoje liko Jonas Arlauskas.
U 10 amžiaus grupėje pirmąsias vietas laimėjo: Vakarė Mekaitė ir Laurynas Valaiša, trečiąsias vietas iškovojo: Modestas Pinelis ir Augustas Kaškelevičius.
U-11 amžiaus grupėje pirmąsias vietas iškovojo: Austėja Kaškelevičiūtė ir Vakaris Griškus, antrąsias vietas - Konstantinas Grigošaitis ir Kiril Bunin, trečiąsias vietas - Laurynas Krilavičius ir Ernestas Kneižys.
U-13 amžiaus grupėje dalyvavusi Faustėja Gvazdauskaitė liko antroje vietoje.

Sveikiname sportininkus ir trenerius Mildą Bočkovę bei Ramūną Žemaitaitį su pasiektais rezultatais.