Stalo teniso porų turnyras skirtas, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100 - čiui

Sporto klubas „Vieviečiai“ kartu su Elektrėnų sporto centru š. m. vasario 15 dieną organizavo stalo teniso porų turnyrą. Organizavimo sistemą nusižiūrėjome iš Jonavos stalo teniso klubo, pas kuriuos prieš keletą metų ir teko dalyvauti labai smagiame tokio stiliaus turnyre.
Pagrindinis principas yra tame , kad poros yra suformuojamos burtų principu ir taip suporuoja įvairių stilių ir skirtingo lygio žaidėjus, kas sąlygoja daug netikėtumų ir nenumatytų situacijų siekiant pergalės.
Ketvirtadienio vakarą, Ąžuolyno progimnazijos sporto salėje, susirinko 16 žaidėjų iš kurių burtų keliu buvo suformuotos 8 žaidėjų poros. Visi žaidėjai buvo pasipuošę Lietuvos vėliavos spalvų sportiniais marškinėliais ir atributika - čia labiausiai norime padėkoti mūsų aktyvioms klubo narėms Romaldai Ramanauskienei ir Reginai Misiūnienei, kurios įdėjo labai daug pastangų norėdamos atitinkamai apipavidalinti ir meninę mūsų varžybų dalį.
Iš pradžių kovos vyko dviejuose pogrupiuose (po keturias komandas kiekviename), o pogrupiuose 1-ąsias ir 2 -ąsias vietas iškovojusios poros toliau kovėsi dėl prizinių turnyro vietų.

Pirmajame pusfinalyje susitiko II pogrupio nugalėtojai Artūras Minkevičius ir Gintas Lukšys su I pogrupio antrąja komanda Irma Ivoškiene ir Ričardu Ramanausku.
Antrajame pusfinalyje susitiko mūsų svečių iš Jonavos sporto klubo pora Renatas Panavas ir Laura Panavaitė (antroji vieta pogrupyje) su Regina Misiūniene ir Vitalijum Vladimirovu (pirmoji vieta pogrupyje).
Į finalą pateko pusfinalio nugalėtojai jonaviečiai Panavai ir mūsų „Vieviečiai“ - Irma Ivoškienė su Ričardu Ramanausku.
Po įtempto finalinio susitikimo, nugalėtojais tapo mūsų svečiai jonaviečiai Panavai.
Antroji vieta atiteko mūsų klubo atstovams Irmai Ivoškienei ir Ričardui Ramanauskui.

Treti liko Artūras Minkevičius Ir Gintas Lukšys.
Prizininkai buvo apdovanoti Elektrėnų sporto centro taurėmis, kurios buvo dedikuotos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-čiui.
Norime padėkoti visiems turnyro dalyviams už dalyvavimą ir palinkėti sėkmės sekančiuose startuose.
O sėkmės reikės, nes klubo komandos laukia lemiami susitikimai šį savaitgalį su IV lygos vilniečių komandomis dėl teisės kitais metais žaisti LSTA III lygos turnyre.

Sporto klubo „Vieviečiai“ pirmininkas Gintas Lukšys