Plaukikų vasaros startai

Elektrėnų savivaldybės sporto centro plaukikai treniruojami trenerio Raimondo Ginco vasarą leido labai aktyviai. Birželio pirmosiomis dienomis Alytuje vyko "Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas" kuriame sporto centro auklėtinė Glorija Korsakaitė 100m nugara tapo Lietuvos čempione, o 200m laisvuoju stiliumi užėmė antrą vietą.
Birželio 18 - 19 dienomis Kaune vyko tarptautinės plaukimo varžybos "Kaunas Grand Prix" kuriose dalyvavo keturi Elektrėnų plaukikai. Mažoji mūsų plaukikė Kamilė Černiauskaitė 50m ir 100m nugara savo amžiaus grupėje užėmė dvi pirmas vietas, o 50m ir 100m laisvuoju stiliumi užėmė dvi antras vietas. Amelija Voicechovičiūtė 50m nugara savo amžiaus grupėje užėmė trečią vietą. Glorija Korsakaikaitė plaukdama 50m ir 100m nugara, 50m ir 100m laisvuoju stiliumi užėmė keturias trečias vietas. Nedas Janavičius 100m laisvuoju stiliumi savo amžiaus grupėje užėmė antrą vietą, o 50m plaukdami delfinu užėmė trečią vietą.
Broliai Nedas ir Titas Janavičiai visą vasarą dalyvavo "Lietuvos Triatlono Taurės" etapuose, akvatlono rungtyje, kur reikia plaukti ir bėgti. Per visą vasarą vyko penki etapai skirtinguose Lietuvos miestuose. Nedas Janavičius visuose etapuose užėmė užtikrintas pirmas vietas ir bendroje įskaitoje po viso sezono liko pirmas. Jo brolis Titas Janavičius dviejuose etapuose buvo pirmas, o kituose liko antras ir bendroje sezono įskaitoje užėmė užtikrintą antrą vietą.
Rugpjūčio 28d Vilniuje vyko tarptautinis plaukimo maratonas "Vilnius Swimming Marathon" kuriame Nedas Janavičius plaukdamas 1 kilometrą bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą, o savo amžiaus grupėje pirmą vietą. Titas Janavičius plaukdamas 200m su gerokai vyresniais vaikais užėmė pirmą vietą. Dimitrijus Ivanovas plaukdamas 2 kilometrus savo amžiaus grupėje užėmė pirmąją vietą.

Sveikiname vaikus ir jų trenerį su puikiais pasiekimais.