Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo ilgų nuotolių čempionate iškovoti du aukso medaliai

Balandžio 20 d. Marijampolėje, ant Šešupės užtvankos, vyko pirmos šio sezono Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo ilgų nuotolių čempionatas. Varžybose dalyvavo ir Elektrėnų sporto centro auklėtiniai: Dominykas Pažėra, Gintarė Pališauskaitė, Irmantas Brazys ir Dainius Medekša. Jaunių grupėje 5000m nuotolyje puikiai startavo kanojininkai Dominykas Pažėra - jis užėmė 1-ąją vietą ir tapo Lietuvos čempionu, o Irmantas Brazys iškovojo 8-ąją vietą.
Toje pačioje grupėje startavusi baidarininkė Gintarė Pališauskaitė taip pat iškovojo aukso medalį ir tapo Lietuvos čempione. 2500m nuotolyje Dainius Medekša iškovojo 7-ąją vietą. Nepaisant to, kad tai buvo tik pirmos sezono varžybos, irkluotojai finišavo užtikrintai - tapo Lietuvos čempionais. Tai teikia daug vilčių gerai pasirodyti ateinančiose varžybose Trakuose, kuriose bus vykdoma atranka į Pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą Rumunijoje.