Lengvosios atletikos jaunučių ir vaikų pirmenybės Marijampolėje

2016 m. gegužės 18d. Gausus jaunučių ir vaikų Elektrėnų sporto centro auklėtinų būrys dalyvavo lengvosios atletikos atvirose Marijampolės pirmenybėse. Aukso medalį laimėjo Akvilė Narkevičiūtė - 100 m barjerinio bėgimo rungtyje, 2 vietą šioje rungtyje užėmė Julija Januševskaja. 100 metrų nuotolyje net 3 lengvaatlečiai iš Elektrėnų bėgo finale. Elektrėnų sporto centro sportininkas Dovidas Petkevičius 1 dešimtąja sekundės nusileido komandos draugui Justinui Jurkevičiui (Vievis) nubėgęs per 12.2s. 300m su barjerais laimėjo Vidmantas Gelūnas. Aukščio sektoriuje neaplenkiamas buvo Dovidas Petkevičius įveikęs 175cm aukštį, laimėjo auksą ( jo asmeninis rezultatas 180cm). Gitana Davidavičiūtė ieties metimo sektoriuje pasiekė asmeninį rezultatą ir užėmė 4 vietą. Antrą vietą aukščio sektoriuje peršokusi 140cm. laimėjo daugiakovininkė Julija Januševskaja. Visi šie sportininkai atstovaus Elektrėnų savivaldybės sporto centrą liepos 4-5dd. Lietuvos sporto žaidynėse.
Vaikų grupėje 1000 m rugtyje 3 vietą užėmė Aistis Buikus. 60m barjerų bėgimą laimėjo Lukas Kazakovas  ir Andrė Pranukevičiūtė. Barjerinio bėgimo rungtyje antrą vietą užėmė  Marius Suchockas. Lukas Kazakovas ir Andrė Pranukevičiūtė medalius iškovojo ir šuolio į tolį sektoriuje. Dovidas Jakonis laimėjo 3 vietą aukščio rungtyje.