Lengvoji atletika

Gegužės 2 d Palangoje vyko Lietuvos pavasario kroso čempionatas ir III kroso taurės etapas. Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai: Regvita Gackaitė čempionate iškovojo bronzos medalį,o Rokas Ašmena buvo 4. Jie abu Lietuvos kroso taurės įskaitoje po 3 etapų išsaugo antrąsias vietas.Kiti trys etapai vyks rudenį.
Gegužės 3 d Lietuvos pavasario ilgų metimų čempionate ieties metime jaunučių grupėje sidabro medaliu pasipuošė Gabrielė Tomkevičiūtė.
Gegužės 6 d Kėdainiuose vyko mokyklų žaidynių kroso estafečių finalinėse varžybose. Finale dalyvavo mokyklos, savivaldybių varžybų nugalėtojos. Elektrėnų savivaldybę atstovavo dvi mokyklos: Ąžuolyno progimnazija kuri užėmė 22 vieta iš 33. Versmės gimnazija kuri užėmė 8 v iš 32. Dauguma moksleivių yra Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai.