Lengvaatlečių pasiekimai Marijampolėje ir Ariogaloje

Spalio 4 d. Marijampolėje vyko atviras vaikų ir jaunučių čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Kaliningrado ir Baltarusijos. Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniams sekėsi įvairiai. Iškovotos trys prizinės vietos: Trečias vietas iškovojo barjerininkai Andrė Pranukevičiūtė ir Mantas Pečiulis, o Miglė Gliaudelytė iškovojo antrą vietą šuolyje į tolį. Miglė Gliaudelytė taip pat dalyvavo 100 m bėgimo finale. Net į du finalus pateko jauniausių jų grupėje startavęs Nedas Pliskauskas (šuolyje į tolį ir 60 m bėgime), tačiau medalių nepavyko iškovoti.
Spalio 5d. pajėgiausi bėgikai ,dalyvaujantys jau IV Lietuvos kroso taurės etape, išvyko į Ariogalą. Jau nuo ankstyvo pavasario dalyvaujantys krosuose du Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai bendroje įskaitoje savo amžiaus grupėse išlieka šiose pozicijose: Regvita Gackaitė antra, o Rokas Ašmena pirmoje vietoje. Šiose šiose varžybose: Rokas buvo pirmas, o Regvita antra. Dar liko du taurės etapai: Spalio 19d. Jurbarke ir lapkritį Smiltynėje.