Latvijos ir Baltijos šalių baidarių ir kanojų ilgų nuotolių irklavimo čempionatas

2016.05.01 Latvijoje, Jelgavos mieste,  vyko Latvijos ir Baltijos šalių baidarių ir kanojų ilgų nuotolių irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų Elektrėnų sporto centro irkluotojai: Dominykas Pažėra, Rokas Steponavičius, Irmantas Brazys, Artūras Golovač ir Gintarė Pališauskaitė. Puikiai berniukų grupėje startavo Artūras, plaukęs vienviete kanoja 4000m, jis iškovojo sidabro medalį. Šioje grupėje startavo ir Irmantas, jis užėmė aštuntą vietą. Jaunučių grupėje  irklavęs Rokas, vienviete kanoja  4000m, liko septynioliktas. Deja, šį kartą Dominykui nepasisekė, nenuplaukęs nė 200 metrų, jis išvirto. Tokiose varžybose vienu metu startuoja labai daug dalyvių, todėl starto metu labai svarbu užsiimti tinkamą poziciją, matyt, Dominykui koją pakišo patirties trūkumas. Mergaičių grupėje, Gintarė  irkluodama vienviete baidare 2000m, iškovojo garbingą septintą vietą.

Informacija pateikė:  Baidarių ir kanojų irklavimo treneris Ovidijus Manomaitis