Jaunųjų lengvaatlečių čempionatai

Liepos 2d. Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų čempionatas. ESSC auklėtiniai iškovojo šias vietas:
1000 m bėgime Emanuelė Balsytė 5 vieta,kuri net10 s pagerino savo asmeninį rekordą.
Ieties metikai: sidabro medaliu pasidabino Tautvydas Jakubčionis, o Gintaras Montvilas ir Laurynas Gackas iškovojo 4 ir 5 vietas.
Liepos 10-11d. Marijampolėje vyko lengvosios atletikos jaunučių čempionatas. ESSC auklėtiniai iškovojo 2 sidabro medalius: pirmą varžybų dieną pasižymėjo Miglė Gliaudelytė, kuri užėmė antrą vietą ir pakartojo savo žiemos asmeninį pasiekimą, peršokusi kartelę iškelta į 155 cm aukštį, o antrą varžybų dieną pačioje ilgiausioje 2000 m distancijoje antrą vietą iškovojo Regvita Gackaitė.