Europos baidarių ir kanojų jaunių ir jaunimo čempionatas

Birželio 24-27 dienomis Poznanėje (Lenkija) irklavimo kanale "Malta" vyko Europos baidarių ir kanojų jaunių ir jaunimo čempionatas. I jas suvažiavo daugiau per 750 sportininkų iš 37 Europos šalių. Dalyviai varžėsi 1000m, 500m, 200m nuotoliuose vienvietėmis ,dvivietėmis ir keturvietėmis valtimis. Lietuvos garbę čempionate gynė ir trys Elektrėnų sporto centro auklėtiniai, tai Gintarė Pališauskaitė , Artūras Golovač ir Dominykas Pažėra. Artūras, irkluodamas dviviete kanoja, A finale C-2 500m su porininku iš Šiaulių Ignu Serafinu laimėjo aukštą ketvirtą vietą. Gintarė taip pat pagrindiniame A finale dviviete baidare irklavo su panevėžiete Kotryna Glemžaitė K-2 500m ir laimėjo aštuntą vietą, o 200m A finale vienviete baidare devintą vietą. Šis merginų pasiektas rezultatas yra pats geriausias nuo Lietuvos Nepriklausomybės 1990 m. jaunimo grupėje. Dominykas su visaginiečiu Mindaugu Talačka irklavo dviviete kanoja 1000m ir iškovojo vienuoliktą, o 500m dvyliktą vietą. Kaip visada noriu padėkoti Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijai už geras sąlygas ruošiantis svarbioms varžyboms. Rezultatai Elektrėnų irkluotojų tikrai puikūs, džiaugiuosi . Dabar irkluotojų šį savaitgalį laukia Lietuvos čempionatas, kuris vyks Trakuose .Paskui truputis poilsio, po kurio prasidės pasiruošimas pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatui.