ESSC sportininkų pasirodymas Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate

2022 m. liepos 01 - 03 dienomis Trakuose, ant Galvės ežero vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame varžėsi patys stipriausi Lietuvos sportininkai - irklavimo elitas, kadangi varžybose buvo vykdoma atranka į Pasaulio čempionatą. Čia dalyvavo 4 Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai: Artūras Golovač, Dainius Medekša, Adas Stefanovič ir Lukas Kybartas. Jau pirmą varžybų dieną mūsų irkluotojai pasiekė labai gerus rezultatus - Artūras 500m nuotolyje iškovojo du medalius - dviviete kanoja sidabro ir keturviete aukso medali. Dainius ir Adas keturviete kanoja iškovojo du sidabro medalius. Antrą varžybų dieną mūsų sportininkai vėl skynė laurus, 1000m nuotolyje iškovoti 5 medaliai - Artūras irkluodamas dviviete ir keturviete kanoja užėmė dvi 1-as vietas, Dainius, Adas ir Lukas irkluodami keturviete kanoja, laimėjo tris bronzos medalius.

Trečią dieną varžybos vyko 200m ir nuotolyje - tai sprinto rungtis.

Tai daugiausiai dėmesio susilaukusi rungtis, labiausiai traukianti žiūrovus. Čia Artūras dviviete ir keturviete kanoja iškovojo 2 sidabro medalius, o Dainius bronzos medalį. Čempionato metu iškovota 13 medalių, 3 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos. Iš kurių net 6 - Artūro.

Aš, kaip treneris, labai norėčiau padėkoti Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, kuris prisideda prie mūsų auklėtinių aukštų rezultatų.