ESSC baidarių ir kanojų irkluotojų pasirodymas Lietuvos jaunių-jaunimo čempionate

2022 m. gegužės 27-29 dienomis Trakuose, ant Galvės ežero, vyko Lietuvos jaunių - jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Varžybose dalyvavo 5 Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai, tai Gintarė Pališauskaitė, Artūras Golovač, Dainius Medekša, Adas Stefanovič ir Lukas Kybartas. Varžybų metu irkluotojai iškovojo 26 medalius: 7 🥇aukso, 13🥈 sidabro 6🥉bronzos.
Jau pirmą varžybų dieną mūsų sportininkai startavo puikiai ir pasiekė labai aukštų rezultatų - Gintarė 500m nuotolyje iškovojo 2 aukso medalius - vienviete ir dviviete baidare. Artūras sidabro medalį. Du sidabro medalius Elektrėnų komandai irkluodami keturviete kanoja pelnė Dainius ir Lukas, o Adas aukso medalį irkluodamas keturviete kanoja su Visagino komanda. Vienviete kanoja Dainius sidabro , Adas bronzos medalius. Antrą varžybų dieną Elektrėnų sportininkai ir vėl skynė laurus, 1000m nuotolyje iškovojo 8 medalių - Artūras, irkluodamas vienviete, kanoja, iškovojo aukso medalį. Dainius, irklavęs vienviete, dviviete ir keturviete kanoja, laimėjo tris sidabro medalius. Taip pat du sidabro medalius laimėjo Lukas ir Adas, irkluodami keturviete kanoja. Adas vienviete kanoja bronzos medalį. Trečią dieną varžybos vyko 200m nuotolyje - tai sprinto rungtis, tai daugiausiai dėmesio susilaukusi rungtis, labiausiai traukianti žiūrovus. Ir vėl puikūs rezultatai. Iškovoti 7 medaliai. Sprinto rungtyje Gintarė vienviete ir dviviete baidare iškovojo du aukso medalius. Artūras, irkluodamas vienviete, laimėjo sidabro medalį, Dainius vienviete, dviviete ir keturviete kanoja komandai iškovojo dar tris bronzos medalius. Lukas - keturviete kanoja bronzos medalį. Adas keturviete kanoja su Visagino komanda - aukso medalį. Varžybų metu buvo vykdoma atranka i Europos jaunių ir jaunimo čempionatą, kuris įvyks Belgrade (Serbija) birželio 23-26 dienomis. Kuriose startuos keturi Elektrėnų sporto centro auklėtiniai ,tai Gintarė Pališauskaitė , Artūras Golovač, Dainius Medekša ir Adas Stefanovič.

Aš, kaip treneris, kaip visada norėčiau padėkoti Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, padedant pasiruošti varžyboms. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi tokiais auklėtiniais, manau, jie dar ne kartą garsins Elektrėnų savivaldybę savo pasiekimais ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų.