Baidarių ir kanojų irkluotojų pasiekimai

Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai jėgas išbandė pirmose oficialiose Lietuvos taurės - Survutų memorialo varžybose, kurios vyko Trakuose gegužės 11-12 d. Jose dalyvavo daugiau nei 200 baidarių ir kanojų irkluotojų iš Estijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Elektrėnams atstovavo keturi Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai: Gintarė Pališauskaitė, Dominykas Pažėra, Irmantas Brazys ir Artūras Golovač. Pirmą dieną varžybos vyko 1000 ir 500 m nuotoliuose. Gintarė, irkluodama K-1 (500m) vienviete baidare, iškovojo pirmąjį aukso medalį. Toliau kovojo Dominykas - irkluodamas C-1 (1000m) vienviete kanoja, jis finišą pasiekė antras, nusileisdamas Latvijos atstovui. Artūras Golovač irkluodamas C-2 1000m dviviete kanoja su plungiškiu, iškovojo sidabro medalį, o Dominykas, irklavęs su visaginiečiu, iškovojo bronzos medalį. Antrą varžybų dieną startai vyko 200m nuotolyje. Čia ir vėl puikiai pasirodė Gintarė, kuri plaukdama K-1 vienviete baidare iškovojo aukso medalį. Artūras, irkluodamas C-1 vienviete kanoja, komandai iškovojo bronzos medalį , C-2 dviviete kanoja - sidabro medalį. Varžybų metu iškovota 2 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medaliai. Labai džiaugiuosi, kad prie elektrėniečių pergalių ir aukštų jų rezultatų prisideda Elektrėnų savivaldybės sporto centras, kuris nuolat mus remia ir teikia finansavimą įvairiam sporto inventoriui. Prie mūsų pergalių taip pat prisideda ir Elektrėnų žvejų klubo "Elektrėnų tritonas" prezidentas Gintautas Kondratjevas, kuris mums padeda poliruoti valtis. Šiose varžybose buvo vykdoma atranka į pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą. Džiugu, kad į jį pateko ir Elektrėnų sporto centro auklėtiniai: Gintarė, Dominykas ir Artūras. Čempionatas vyks rugpjūčio mėn. Rumunijoje. Dabar artimiausias jaunių ir jaunimo čempionatas vyks gegužės 24-26 d. Trakuose, kur taip pat bus vykdoma atranka į Europos čempionatą, kuris vyks liepos mėn. Čekijoje. Tikimės tokių pat sėkmingų startų.