Atviras Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionatas „Lithuania Open 2019“

Kovo 9-10 d. Elektrėnų Ledo rūmuose vykusiame atvirame Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Lithuania Open 2019 - tarptautinėse varžybose Baltic Cup įspūdingus greičius ant ledo demonstravo daugiau nei 200 sportininkų iš šešių šalių – Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Rusijos. Džiaugiamės, kad čempionate sėkmingai pasirodė Elektrėnų savivaldybės sporto centro trenerio Vladislovo Rudzinsko auklėtiniai. Vakaris Dinda berniukų G kategorijoje užėmė 2 vietas 111 m. ir 333 m. rungtyse, 3 vietą 222 m. rungtyje, o bendroje įskaitoje surinkęs 55 taškus buvo apdovanotas 2 vietos taure. Vakario sesuo Jovilė mergaičių F kategorijoje užėmė 3 vietas 111 m. ir 333 m. rungtyse, o bendroje įskaitoje surinkusi 31 tašką buvo apdovanota 3 vietos taure. Greta Baublytė mergaičių G kategorijoje užėmė 2 vietą 111 m. rungtyje, o bendroje įskaitoje surinkusi 37 taškus buvo apdovanota 3 vietos taure. Vyresniųjų kategorijose sėkmingai varžėsi Kamilė Valkauskaitė, bendroje mergaičių D kategorijos įskaitoje užėmusi 7 vietą bei Aušrinė Rakauskaitė, bendroje mergaičių E kategorijos įskaitoje užėmusi 12 vietą. Verta pažymėti, kad šiuo čempionatu buvo gražiai vainikuotos visą žiemą Lietuvos greitojo čiuožimo asociacijos organizuotos Kalėdų taurės, Pasaulinės sniego dienos, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui atminti skirtos varžybos, taip pat Lteam žiemos festivalis, kuriose sėkmingai pasirodė bei ne vieną medalį iškovojo ir kiti ESSC sportininkai –, Audrius Purvinis, Aistė Baublytė, Arminas Galustyan, Vaiva Rastenytė, Viktorija Kovrižikina, Jonas Baublys, Austėja Protusevičiūtė, Ula Baleišytė, Agnė Loibaitė, Eglė Noelė Taralaitė. Norėtųsi pasidžiaugti ypatingai sėkmingais Vaivos Rastenytės startais, kuri aukso medalius mergaičių E kategorijos įskaitoje iškovojo Tarptautinėse greitojo čiuožimo varžybose Ventspilyje (Latvija) bei Baltstogėje (Lenkija). Ventspilyje bronzos medaliais džiaugėsi ir Jovilė Dindaitė bei Aušrinė Rakauskaitė. Baigiantis žiemos sezonui artimiausios varžybos Elektrėnų Ledo rūmuose vyks kovo 20 d., jose mūsų sportininkai kovos dėl Žalgirio taurės. Palinkėkime jiems sėkmės!