Greitojo čiuožimo sportininkai iškovojo medalius tarptautiniame turnyre

2018 m. lapkričio 2-3 d. Ventspilyje, Latvijoje vyko tarptautinės jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose, kuriose dalyvavo Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku jaunimo rinktinė iškovojo 7 individualius ir 6 komandinius medalius. Šiose varžybose dalyvavo virš 70 čiuožėjų, o tarp jų - 13 lietuvių. Aukso medalius iškovojo Danielius Čech ir Vaiva Rastenytė bei vilnietis Lukas Ogulevičius. Sidabro medalį laimėjo Valentina Levickytė, o bonzos medalius - Jovilė Dindaitė, Aušrinė Rakauskaitė ir Kotrynja Sokolovskytė.

Merginų estafečių rungtyje mūsų vyresnių mergaičių komanda užėmė trečiąją vietą. Komandoje buvo Kotryna Sokolovskytė, Indrė Milaknytė ir Gabija Astrauskaitė. Berniukų komnada taip pat liko trečia, o jos sudėtyje buvo Danielius Čech ir vilniečiai Hubertas Montrimas bei Adomas Ogulevičius. Danielius, Vaiva, Kotryna, Aušrinė, Gabija ir Indrė yra Elektrėnų Ąžuolyno progimnazijos moksleiviai.
Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku jaunimo rinktinę sudaro Vilniaus ir Elektrėnų sporto centrų auklėtiniai, tačiau dalis vilniečių laikinai gyvena ir mokosi Elektrėnuose. Visi sportininkai treniruojasi Elektrėnų ledorūmuose.

Rinktinę treniruoja Aleksandr Myklukha ir Virginija Ogulevičienė.