Triumfas Lietuvos jaunių - jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate

2020 m. rugpjūčio 14-16 dienomis Trakuose, ant Galvės ežero, vyko Lietuvos jaunių - jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Varžybose dalyvavo 10 Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtinių: Gintarė Pališauskaitė, Dominykas Pažėra, Artūras Golovač, Viltė Karlapavičiūtė, Dainius Medekša Dominykas Builo, Adas Stefanovič, Danielius Stefanovič, Lukas Kybartas ir Irmantas Brazys. Varžybų metu irkluotojai iškovojo 30 medalių: 18 🥇aukso, 2🥈 sidabro 11🥉bronzos.
Jau pirmą varžybų dieną mūsų sportininkai startavo puikiai ir pasiekė labai aukštų rezultatų - Gintarė 500m nuotolyje iškovojo net tris aukso medalius - vienviete, dviviete ir keturviete baidarėmis. Artūras taip pat tris aukso medalius. Dominykas Pažėra, irkluodamas 500m vienviete kanoja, laimėjo bronzos medalį. Du bronzos medalius Elektrėnų komandai irkluodami keturviete kanoja pelnė Dainius ir Dominykas Builo. Antrą varžybų dieną Elektrėnų sportininkai ir vėl skynė laurus, 1000m nuotolyje iškovojo 13 medalių - Gintarė, irkluodama vienviete, dviviete ir keturviete baidare, iškovojo tris aukso medalius. Dominykas, irklavęs vienviete kanoja, laimėjo sidabro medalį. Taip pat tris aukso medalius laimėjo Artūras, irkluodamas vienviete, dviviete ir keturviete kanoja. Viltė irkluodama dviviete baidare bronzos , o keturviete sidabro medalius. Vaikinai Lukas, Dominykas Builo, Adas Stefanovič ir Dainius keturviete kanoja, laimėjo keturis bronzos medalius. Trečią dieną varžybos vyko 200m nuotolyje - tai sprinto rungtis, tai daugiausiai dėmesio susilaukusi rungtis, labiausiai traukianti žiūrovus. Ir vėl puikūs rezultatai. Iškovoti 8 medaliai. Sprinto rungtyje Gintarė vienviete, dviviete ir keturviete baidare iškovojo tris aukso medalius. Artūras, taip pat irkluodamas vienviete, dviviete ir keturviete kanoja pelnė tris aukso medalius, o Dominykas Builo su Dainiumi keturviete kanoja komandai iškovojo dar du bronzos medalius. Čempionato metu iškovota 30 medalių: 18 aukso, 2 sidabro ir 10 bronzos, iš kurių net 18 laimėjo Gintarė ir Artūras.
Aš, kaip treneris, kaip visad norėčiau padėkoti Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, padedant pasiruošti varžyboms. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi tokiais auklėtiniais, manau, jie dar ne kartą garsins Elektrėnų savivaldybę savo pasiekimais ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų.