Tarptautinis atviras Baltijos šalių dziudo turnyras

Šių metų kovo 16 dieną Vilniuje vyko "Tarptautinis atviras Baltijos šalių dziudo turnyras". Šiame turnyre dalyvavo sportininkai iš Mongolijos , Kazachstano , Rusijos, Latvijos ir Baltarusijos.
Džiaugiamės jog mūsų Elektrėnų savivaldybės sporto centro ir Sveikatingumo ir sporto klubo "Draugystė" sportininkai iškovojo septynis medalius.
U-19 amžiaus grupėje pirmąją vietas iškovojo Liveta Šubinaitė sv. kat iki 63 kg ir Džeraldas Lazoraitis sv. kat iki 73 kg.
U- 14 amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Girius Kulevičius sv. kat iki 50 kg. Antrąją vietą iškovojo Lukas Kybartas sv. kat. iki 55 kg. Ir trečiąsias vietas iškovojo Danielius Stefanovič sv. kat . iki 50 kg, bei Adas Stefanovič sv. kat. iki 60 kg.