ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS SPORTO CENTRAS


Ledo rūmai
›› Pirčių kompleksas
Biliardas, teniso stalai
Plaukimo baseinas
Sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė
Sporto salė
Sporto ir sveikatingumo kompleksas (baseino pastate)

Vis didėjant gyvenimo tempui ir patiriant nuolatinį stresą, žmogui būtina atstatyti jėgas ir atpalaiduoti įtemptus nervus, o tai galima padaryti tik pirtyje. Tačiau kokia pirtis yra geriausia: rusiška (garinė) ar suomiška (sausoji) pirtis. Nėra vienareikšmio atsakymo į klausimą, kokia pirtis yra geresnė...
Tam reikia žinoti, koks pirties lankymo tikslas - išsiperti, suliesėti, pailsėti po įtemptos darbo dienos, atsikratyti emocinio ir nervinio nuovargio, fiziškai ar protiškai pavargus ar dar kitoks. Gal siekiate stiprinti sveikatą ir užsigrūdinti? Svarbiausia, kad pats pajaustum, kokia pirtis tavo organizmui geriausiai tinka. Ir to tikrai nesuvoksi vieną kartą apsilankęs pirtyje - tam reikia laiko.
Organizmas pats geriausiai atsirenka, kas jam yra geriausia. Labai paprasta atskirti, kada iš pirties išėjęs jautiesi kaip ant sparnų, o kada lyg dar labiau pavargęs.
Kiekvieno tipo pirtis turi savo privalumų.
Tiesa ta, kad protingai ir teisingai naudojantis bet kurios rūšies (garine, sausa) pirtimi, stipriname sveikatą, grūdiname organizmą, geriname nuotaiką, pakeliame gyvenimo tonusą, tampame protiškai ir fiziškai darbingesni.

Pirčių kompleksas yra visai šalia Ledo rūmų. Pirtys (suomiška, rusiška), šildomas baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis.
Pirtis labiau pritaikyta didesnėms žmonių grupėms (telpa apie 30 žmonių).
Sveikatingumo komplekso paslaugų kainos.  Parsisiųsti.

Bendra pirtis pavieniams lankytojams
Penktadieniais:
vyrams 17.00 - 18.30 val. – 4,50 EUR/1,5 val.
moterims 19.00 - 20.30 val. – 4,50 EUR/1,5 val.
vaikams, pensininkams ir žmonėms su negalia – 2,10 EUR/1,5 val.
Šeštadieniais:
vyrams 12.00 - 13.30 val. ir 17.00 - 18.30 val. – 4,50 EUR/1,5 val.
moterims 14.00 - 15.30 val. ir 19.00 - 20.30 val. – 4,50 EUR/1,5 val.
vaikams, pensininkams ir žmonėms su negalia – 2,10 EUR/1,5 val.
Sekmadieniais:
vyrams 17.00 - 18.30 val. – 4,50 EUR/1,5 val.
moterims 19.00 - 20.30 val. – 4,50 EUR/1,5 val.
vaikams, pensininkams ir žmonėms su negalia – 2,10 EUR/1,5 val.

Vienas iš svarbiausių dalykų pirtyje – tai vantos
Skirtingų augalų vantų savybės:
Kadagys
Kadagys pasižymi stipriu antimikrobiniu veikimu, malšina skausmus, turi daug fitoncidų - antiseptikas. Išvalo žmogaus biolauką ir aplinkinę erdvę. Gydo peršalimo ligas, paralyžių, naudojama relaksacijai, nuo nervų ligų. Puikus receptas – išsitepti medumi ir išsivanoti kadagio vanta.
Ąžuolas
Ąžuolas duoda žmogui daugiausią jėgų. Mažina kraujspūdį, nuimą stresą, pakelia nuotaiką, gerai sušildo riebalinius audinius, valo žmogaus energetinius kanalus. Ąžuolo lapai išskiria biologiškai aktyvias medžiagas, mažinančias kraujo spaudimą. Tokią vantą galima naudoti kaip vėsų kompresą periantis, jei kraujospūdis yra per aukštas. Ąžuolo vanta gerai veikia riebią odą, daro ją elastinga, ramina nervų sistemą. Tinka nuo kojų prakaitavimo. Ąžuolo vantas galima vartoti kaip viršsvorio naikinimo priemonę.
Beržas
Beržo lapai išskiria fitoncidus – lakias medžiagas, valančias orą ir naikinančias mikroorganizmus.
Beržas ramina nervų sistemą, nuima skausmą, pagreitina žaizdų ir įdrėskimų gijimą, naudingas sergant plaučių ligomis, nes aktyviai plečia smulkiuosius bronchus. Todėl "beržinis garas" rekomenduojamas astmatikams ir žmonėms, metusiems rūkyti.
Beržas pasižymi stipria, tankia, gydančia moteriška energija, palaikančią fizinį kūną ir sutaikiančią gyvumo. Gerai valo odą, malšina uždegimus, naikina ir minkština strazdanas ir randus, skatina prakaitavimą, neutralizuoja stresą. Naudojama peršalimo, plaučių ligų gydymui.
Kontaktai:
Draugystės g. 20, Elektrėnai
Tel. (8 528) 39757

© 2015 ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS SPORTO CENTRAS. Visos teisės saugomos.