Rezultatais džiugina baidarininkai ir kanojininkai

Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai jėgas išbandė pirmose oficialiose sezono varžybose. Trakuose gegužės 12-13 d. vykusiose Lietuvos taurės – Survutų memorialo varžybose dalyvavo daugiau negu 200 baidarių ir kanojų irkluotojų, tarp kurių ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai: Gintarė Pališauskaitė, Dominykas Pažėra, Rokas Stepanavčius ir Irmantas Brazys. Pirmą dieną varžybose sportininkai startavo 1000 ir 500 m nuotoliuose. Gintarė irkluodama K-1 (500 m) vienvietę baidarę, iškovojo pirmąjį aukso medalį. Taip pat Gintarė su Kauno komandos įgula irklavo ir K-4 keturvietę baidarę bei iškovojo sidabro medalį. Toliau džiugino Dominykas, irkluodamas C-1 vienvietę kanoją, finišą sėkmingai pasiekė pirmas ir laimėjo aukso medalį. Dominykas ir jo komandos draugas Rokas irkluodami C-2 dvivietę kanoją iškovojo bronzos medalius. Antrą varžybų dieną startai vyko 200 m nuotolyje. Čia ir vėl puikiai pasirodė Gintarė, kuri pirmą kartą nugalėjo savo pagrindinę varžovę iš Šiaulių ir plaukdama K-1 vienviete baidare iškovojo aukso medalį. Dominykas, irkluodamas C-1 vienvietę kanoją, iškovojo komandai  dar vieną sidabro medalį. Varžybų metu iškovota 3 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medaliai. Dabar artimiausias jaunių ir jaunimo čempionatas vyks gegužės 25-27 d. Trakuose, kur bus vykdoma atranka į Europos čempionatą vyksiantį birželio pabaigoje Italijoje.