Lietuvos jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo žaidynės

Rugpjūčio 2-4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo žaidynės. Varžybose dalyvavo dvylikos Lietuvos miestų atstovai, tarp jų ir Elektrėnų sporto centro jaunieji irkluotojai: Dominykas Pažėra, Rokas Stepanavičius, Irmantas Brazys, Artūras Golovač, Gintarė Pališauskaitė ir Deimantė Davidavičiūtė. Pirmą varžybų dieną vyko atrankiniai plaukimai 1000m ir 500m nuotoliuose. Sėkmingai praėjus pirmos dienos atranką, finale iškovojo teisę startuoti Dominykas su Artūru (dviviete kanoja, 1000m), Rokas su Irmantu (dviviete kanoja, 1000m), Rokas (vienviete kanoja, 1000m), Dominykas (vienviete kanoja, 1000m) ir Gintarė (500m vienviete baidare). Atėjus finaliniams plaukimams, sėkmingai startavo Dominykas su Artūru ir tapo žaidynių vicečempionais, po akimirkos startavusi Gintarė iškovojo žaidynių bronzą, Dominykas liko šeštas, o Rokas aštuntas. Trečią dieną varžybos buvo ne tokios sėkmingos - dėl prastų oro sąlygų, stipraus vėjo ir lietaus varžybos buvo atkeltos. Nurimus vėjui pirmas startavo Artūras vienviete kanoja ir iškovojo devintą vietą. Po jo į vienvietę baidarę sėdo Gintarė, nors pradėjusi plaukti ji vos neišvirto, bet, kovodama su trejais metais vyresnėmis varžovėmis, ji finišą pasiėkė ketvirta. Sprinto rungtis reikalauja tikslumo, kadangi distancija yra labai trumpa. Apmaudu, kad iki trečios vietos Gintarei pritrūko pusė sekundės, matyt, koją jai pakišo starto klaida. Taip pat iš dvivietės kanojos vos neišvirto Dominykas su Artūru prarasdami pusiausvyrą. Jie liko ketvirti. Irmanto ir Roko tandemas liko septintas. Žaidynių metu iškovoti 2 sidabro ir 1 bronzos medalis.