Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas

2020 rugpjūčio 26d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo keturi Elektrėnų Sporto centro auklėtiniai:Dainius Medekša, Dominykas Builo, Adas Stefanovič ir Lukas Kybartas. Vienvietėmis valtimis vaikai varžėsi 200m nuotolyje keturiose amžiaus grupėse tarp bendraamžių , o dvivietėmis 500m nuotolyje dvejose amžiaus grupėse. Varžybose puikiai startavo Lukas Kybartas, kuris pačių jauniausiųjų grupėje vienviete ir dviviete kanoja su komandos draugu Adu Stefanovič laimėjo2 aukso medalius. Adas vienviete kanoja savo grupėje laimėjo sidabro medalį, o Dainius Medekša vienviete kanoja laimėjo bronzos medalį. Komanda laimėjo 3 aukso, 1 sidabro, 1 bronzos medalius.