Lietuvos baidarių ir kanojų ilgų nuotolių čempionatas

2017 m. balandžio 22 d. Marijampolėje vyko Lietuvos baidarių ir kanojų ilgų nuotolių čempionatas, į kurį suvažiavo virš 150 irkluotojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos (Kaliningrado sritis). Elektrėnų savivaldybės sporto centrą atstovavo 6 jaunieji irkluotojai: Dominykas Pažėra, Rokas Stepanavičius, Irmantas Brazys, Artūras Golovač, Gintarė Pališauskaitė ir Deimantė Daidavičiūtė. Geriausiai sekėsi Artūrui, kuris, irkluodamas vieniete kanoja 2500m, iškovojo komandai pirmąjį šio sezono aukso medalį. Antrąjį aukso medalį iškovojo Dominykas, irkluodamas 5000m jaunučių grupėje. Gintarė, irkuodama baidare su vyresnėmis merginomis 5000m nuotolyje, nė kiek neatsiliko nuo kitų ir iškovojo dar vieną sidabro medalį. Nors pirmose sezono varžybose oras buvo prastas ir dalyviai dėl stipraus vėjo ir bangų virto į vandenį, tai nesutrukdė mūsiškiams iškovoti medalių.
Baidarių ir kanojų irklavimo treneris Ovidijus Manomaitis.