IV Tarpautinis dziudo turnyras

Šių metų gruodżio 9 d. Alytuje vyko vaikų ir jaunučių dziudo varżybos skirtos pirmąjam lietuviui, Europos dziudo čempionui Aldui Baranauskui atminti.
Turnyre dalyvavo sportininkai iš Ukrajinos, Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos.
Sportininkai varżėsi trijose amżiaus grupėse. Jauniausioje grupėje U-9 trečią vietą  iškovojo Żygimantas Karalevičius sv. kat. iki 38 kg. U-12 amżiaus grupėje sekėsi geriau, Rokas Sabonis ir Adas Stefanovič iškovojo čempionu vardus atitinkamai sv. kat. iki 34 kg ir 50 kg Girius Kulevičius sv. kat. iki 42 kg tapo vicečempionu, o Danielius Stefanovič sv. kat. iki 46 kg. iškovojo  trečią vietą. Jaunučių U-12 amżiaus grupėje Gustas Kriugżda sv. kat. iki 50 kg iškovojo garbingą antrą vietą.