Europos dziudo taurės etapas, Tampere (Suomija)

2016 m. spalio 1 – 2  dienomis  Tamperėje (Suomija) prasidėjusiame Europos dziudo taurės etape, dalyvavo du Elektrėnų savivaldybės sporto centro, sveikatingumo ir sporto klubas „Draugystė“  sportininkai: Andrejus Klokovas ir Kęstutis Vitkauskas. Bronzos medaliu pasidabino  Andrejus Klokovas, kovojęs svorio kategorijoje iki 66 kg. Suomį ir estą „Ippon“ įvertinimais nugalėjęs lietuvis pateko į pusfinalį, kuriame turėjo pripažinti Izraelio sportininko Alexanderio Raskopine pranašumą. Visgi, antros progos iškovoti medalį A.Klokovas neiššvaistė. Mažajame finale po atkaklios 5 min. kovos A.Klokovas dėl mažesnio įspėjimų skaičiaus (0 prieš 2) įveikė suomį Stefaną Ronkko. Devintas liko Kęstutis Vitkauskas, kovojęs svorio kategorijoje iki 73 kg. , pirmas kovas laimėjo prieš sportininką iš Rusijos ir Suomijos,  ketvirtfinalyje lietuvis nusileido šveicarui Timo Allemannui, o pirmoje paguodos turnyro imtyje pralaimėjo švedui Victorui Allanssonui. Treneriai ir sportininkai šiuo metu ruošiasi Lietuvos Respublikos atviram čempionatui, kuris vyks spalio 14 – 15 dienomis, šiose varžybose pergalių sieks ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro sportininkai.