Dziudo tarptautinis turnyras „Kario kelias"

Šių metų spalio 27 dieną Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras " Kario kelias" kuriame dalyvavo ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir Latvijos, bei Rusijos.
Turnyro čempionu tapo svorio kategorijoje iki 66kg Adas Stefanovič. Vicečempionais tapo: Faustėja Gvazdauskaitė sv. kat iki 32 kg, Rokas Makulavičius sv. kat. iki 30 kg ir Rokas Sabonis sv. kat. iki 34 kg Bronzos medalius iškovojo: Lukas Kybartas sv. kat. iki 60 kg ir Girius Kulevičius sv. kat. iki 55 kg. Ir penktas vietas iškovojo Dautartas Mozgo sv. kat 42 kg ir Danielius Stefanovič sv. kat iki 55 kg.

Sveikiname visus sportininkus su pasiektais rezultatais.

Pirma foto nuo kairės R. Sabonis, R. Žemaitaitis, L. Kybartas, F. Gvazdauskaitė, G. Kulevičius, A. Stefanovič, M. Bočkovė. Antroje nuotraukoje antras iš kairės R. Makulavičius