Dziudo sportiniai pasiekimai

Šių metų spalio 22 d. Šakiuose vyko "Šakių rajono atviro jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas"
Elektrėnų savivaldybės sporto centrą atstovavo 11 sportininkų  iš jų  6 sportininkai grįžo net tik su medaliais, bet ir su taurėmis.
Jaunučių amžiaus grupėje čempionu tapo Rokas Sabonis (tr. M.Bočkovė) sv. kat iki 34 kg. ir Adas Stefanovič (tr.M.Bočkovė)  sv. kat. iki 50 kg. Antrąją vietą laimėjo Antanas Arlauskas (tr. R.Žemaitaitis) sv. kat. iki 34 kg. O trečiąją vietą laimėjo Lukas Kybartas (tr.M.Bočkovė) sv. kat. iki. 46 kg.
Jaunių grupėje  kovojo Justina. Kmieliauskaitė (tr. R.Žemaitaitis) ir Arnas Lozoraitis (tr.R.Žemaitaitis) Justina Kmieliauskaitė nurungė visus savo priešininkus ir tapo  svorio kategorijoje + 63 kg. čempione. Arnas Lazoraitis kovojo sv. kat. iki 60 kg. tik finalinėje kovoja pralaimėjęs Arnas Lazoraitis iškovojo antrąją vietą.
Sveikiname sportininkus ir trenerius su pasiektais rezultatais.