Du aukso, vienas sidabro medaliai

Kėdainiuose sausio 19-20 dienomis vyko atviras Lietuvos jaunučių, jaunių dziudo čempionatas.
Pirmą varżybų dieną kovojo jaunučių amżiaus grupė, kurioje penktą vietą iškovojo Gustas Kriugżda sv. kat.iki 50 kg.
Antrą  varżybų dieną elektrėniečiams sekėsi geriau - Dżeraldas Lazoraitis įtikinamai įveikė visus savo varżovus ir tapo Lietuvos čempionu sv. kat. iki 73 kg. Justina Kmieliauskaitė neturėjusi konkurencijos sv. kat. virš 70 kg taip pat tapo Lietuvos čempione. Kiek nepasisekė Livetai Šubinaitei, kuri kovoje dėl patekimo į finalą nusileido vilnietei, bet atsitiesusi kovoje dėl trečios vietos įtikinamai laimėjo kovą sv. kat. iki 63 kg.
Dżeraldas Lazoraitis ir Justina Kmieliauskaitė yra Lietuvos rinktinės nariai. Sveikinam sportininkus ir jų trenerius, pasiekusius aukštus rezultatus.
Nuotraukoje pirmas iš kairės D.Lazoraitis, J.Kmieliauskaitė, R.Żemaitaitis ir L.Šubinaitė.