Baidarių ir kanojų Lietuvos taurės varžybos

Dvi dienas - gegužės 6 ir 7 dienomis Trakuose ant Galvės ežero vyko Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Jose varžėsi visi pajėgiausi Lietuvos irkluotojai ir svečiai iš Latvijos. Varžybose dalyvavo ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai. Pirmą varžybų dieną puikiai startavo Gintarė Pališauskaitė, kuri irkluodama komandinėje valtyje, sudarytoje iš Panevėžio ir Marijampolės atstovių K-4 500m (keturviete baidare) iškovojo bronzos medalį. Gintarė taip pat irklavo 500m  vienviete bei dviviete baidarėmis su porininke iš Panevėžio Gabriele Srifkinaite ir iškovojo dvi ketvirtas vietas. Kanojininkas Dominykas Pažėra, irkluodamas C-1 1000m (vienviete kanoja) finaliniame plaukime iškovojo aukšta ketvirtą vietą, praleisdamas į priekį du Latvijos ir vieną Lietuvos atstovą. Artūras Golovač, irkluodamas C-2 1000m (dviviete kanoja) finaliniame plaukime su visaginiečiu Viacheslavu Buglaku iškovojo ketvirtą vietą, praleisdamas į priekį dvi Lietuvos ir vieną Latvijos įgulą. Antra varžybų diena Gintarei buvo sėkmingesnė - ji, irkluodama K-1 200m (vienviete baidare), finale iškovojo sidabro medalį, o su porininke Gabriele K-2 200m (dviviete baidare) iškovojo ketvirtą vietą. Dominykas, plaukdamas C-1 200m (vienviete kanoja), liko šeštoje vietoje. Artūro ir šiauliečio Igno Serafino tandemas irkluojant C-2 200m (dviviete kanoja) buvo septintas. Treneris, labai džiaugiuosi varžybose pasiektais aukštais rezultatais, kuriose medalių iškovoti neplanavo. Visi Elektrėnų komandos irkluotojai varžėsi su žymiai vyresniais irkluotojais, tačiau tai nesutrukdė jiems iškovoti medalių. Tokių pat aukštų rezultatų tikimės ir per artėjantį Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatą, kuris vyks Trakuose gegužės 26-28 dienomis.