Baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės

Liepos 27 dieną Šiauliuose ant Talkšos ežero vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės. Į varžybas susirinko daugiau kaip 200 sportininkų iš Vilniaus, Visagino, Trakų, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Plungės, Panevėžio, Skuodo, Šilutės, Šiaulių ir Elektrėnų. Elektrėnų sporto centrui atstovavo: Dominykas Pažėra, Rokas Steponavičius, Irmantas Brazys, Artūras Golovač, Gintarė Pališauskaitė ir Lukas Kybartas. Tarp šių dalyvių puikiai pasirodė mūsų jaunieji irkluotojai. Artūras irkluodamas vienviete kanoja 200m ir dviviete kanoja 500m su šiauliečiu Ignu Serafinu laimėjo du aukso medalius. Tuose pačiuose nuotoliuose irklavęs Irmantas su savo porininku šiauliečiu Ernestu Buciu iškovojo du bronzos medalius. Gintarė irklavusi vienviete baidare ir vienviete kanoja 200m nuotolyje iškovojo du aukso medalius. Dominykui sekėsi ne ką prasčiau - irkluodamas vienviete kanoja 200m jis užėmė trečią vietą ir namo grįžo su bronzos medaliu. Šį kartą startas Dominykui buvo sėkmingesnis, kai jis irklavo dviviete kanoja su su panevėžiečiu Pauliumi Žukausku. Vaikinai, nepalikdami varžovams jokių vilčių, finišą pasiekė pirmi ir tapo pirmenybių nugalėtojais.

Rokas irkluodamas vienas liko aštuntas, tačiau, persėdęs į dvivietę kanoją su plungiškiu Mantu Gadeikiu užėmė ketvirtą vietą. Pirmą sezoną besitreniruojantis Lukas Kybartas, kuriam yra vos devyneri, bet irkluodamas su trylikamečiais kanojininkais Lukas pateko į finalą ir užėmė 9 vietą.Varžybose iškovoti penki aukso ir trys bronzos medaliai.